Choinka u wójta już ubrana

Do Bożego Narodzenia pozostało jeszcze kilka dni, ale w urzędzie gminy można już poczuć jego atmosferę. To dzięki choince, którą wraz z zaproszoną młodzieżą gimnazjalną z SP w Rajsku udekorował w czwartek wójt Albert Bartosz. – Wasze odwiedziny są dla nas zawsze ogromną radością, cieszę się, że przyjęliście nasze zaproszenie. – witał swoich gości wójt Albert Bartosz Ozdoby zostały wykonane specjalnie na tę okazję przez uczniów Szkoły Podstawowej w Rajsku oraz uczniów gminnych szkół i przedszkoli, którzy wzięli udział w konkursie „Dobroczynna bombka bożonarodzeniowa”, organizowanym rokrocznie przez Fundację „Mała Orkiestra Świątecznej Pomocy”. Świąteczne drzewko znajduje się na parterze urzędu, żeby mogło je zobaczyć jak najwięcej mieszkańców gminy odwiedzających jej siedzibę.