Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Czwartek, 19 stycznia 2017 Już niecały miesiąc do wspaniałej Zabawy Karnawałowo - Walentynkowej którą organizuje Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku. Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki i zostało już ich niewiele. Gwarantujemy zabawę jakiej jeszcze nie przeżyliście !!! Serdecznie zapraszamy.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Środa, 4 stycznia 2017 Bilety już do nabycia ! Już od kilku dni można zakupić bilety na zabawę Karnawałowo-Walentynkową w sekretariacie Szkoły Podstawowej. Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY.

Informacja

Informacja Niedziela, 1 stycznia 2017 UWAGA !!! Ze względu na nie obecność osoby nadzorującej przejście dla pieszych w dniach 03 - 04. stycznia 2017 r. prosimy rodziców/opiekunów o zapewnienie bezpiecznego dojścia dzieci do i ze szkoły. Dziękujemy.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Czwartek, 15 grudnia 2016 Zaczynamy odliczanie!!! Pozostało 58 dni do wspaniałej zabawy z Zespołem "REVERS" na żywo oraz pysznym jedzeniem. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku serdecznie zaprasza na Zabawę Karnawałowo - Walentynkową. Podczas zabawy liczne atrakcje oraz loterie. Ilość miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY !!!

Konsultacje

Konsultacje Wtorek, 13 grudnia 2016 Zapraszamy na konsultacje 19.12.2016 (poniedziałek)  godzina 16:30 - 17:30

Piknik rodzinny

Piknik rodzinny Czwartek, 1 września 2016 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II serdecznie zaprasza na piknik rodzinny "Babie lato na sportowo". Impreza odbędzie się 1 października na stadionie LKS w Rajsku. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na instalację klimatyzacji na świetlicy szkolnej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 Czwartek, 1 września 2016 "Weź plecak, książki i ćwiczenia, wakacje zostaw we wspomnieniach.." -tak zabrzmiały słowa piosenki w dniu 1 września, podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17. Humorystyczny program artystyczny w wykonaniu dzieci z klasy II i III przeniósł nas na chwilę w klimat beztroskich wakacji.

Avocado spotkanie z zespołem

Avocado spotkanie z zespołem Piątek, 19 lutego 2016

W poniedziałek 15 lutego po raz kolejny zawitał do naszej szkoły zespół AVOCADO ze swoimi fantastycznymi pomysłami na przybliżenie nam historii jednego z najbardziej popularnych instrumentów strunowych – gitary. Goście rozbawili wszystkich, a przy okazji przekazali wiele cennych informacji z dziedziny muzyki. Wspólny śpiew, gra na instrumentach perkusyjnych, zabawy rytmiczne wzbogaciły występ artystów.


Dzień babci i dziadka

Dzień babci i dziadka Wtorek, 9 lutego 2016

   We wtorkowe popołudnie 9 lutego 2016 r. w Domu Ludowym w Rajsku odbył się Dzień Babci i Dziadka. Uczniowie kl. I- III  przygotowali okolicznościowy program artystyczny wiersze, piosenki oraz upominki dla gości,  którzy gromki brawami przyjęli występy.

Dzień otwarty

Dzień otwarty Poniedziałek, 1 lutego 2016

Zapraszamy na dzień otwarty rodziców wraz z dziećmi, które od września 2016 roku chcą rozpocząć naukę w naszej szkole. Godzina 17:00 czwartek 18.02.2016.