Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Czwartek, 19 stycznia 2017 Już niecały miesiąc do wspaniałej Zabawy Karnawałowo - Walentynkowej którą organizuje Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku. Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki i zostało już ich niewiele. Gwarantujemy zabawę jakiej jeszcze nie przeżyliście !!! Serdecznie zapraszamy.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Środa, 4 stycznia 2017 Bilety już do nabycia ! Już od kilku dni można zakupić bilety na zabawę Karnawałowo-Walentynkową w sekretariacie Szkoły Podstawowej. Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY.

Informacja

Informacja Niedziela, 1 stycznia 2017 UWAGA !!! Ze względu na nie obecność osoby nadzorującej przejście dla pieszych w dniach 03 - 04. stycznia 2017 r. prosimy rodziców/opiekunów o zapewnienie bezpiecznego dojścia dzieci do i ze szkoły. Dziękujemy.

Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa Czwartek, 15 grudnia 2016 Zaczynamy odliczanie!!! Pozostało 58 dni do wspaniałej zabawy z Zespołem "REVERS" na żywo oraz pysznym jedzeniem. Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku serdecznie zaprasza na Zabawę Karnawałowo - Walentynkową. Podczas zabawy liczne atrakcje oraz loterie. Ilość miejsc ograniczona. ZAPRASZAMY !!!

Konsultacje

Konsultacje Wtorek, 13 grudnia 2016 Zapraszamy na konsultacje 19.12.2016 (poniedziałek)  godzina 16:30 - 17:30

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości Piątek, 11 listopada 2016 Święto Niepodległości społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku obchodziła udziałem w uroczystości zorganizowanej przez Gimnazjum Gminne im.mjr. Piotra Szewczyka w Rajsku. Akademia okolicznościowa była jednocześnie podsumowaniem Gminnego Roku Cichociemnych. Rozpoczynającą mszę św. od strony muzycznej uświetnił chór złożony z uczennic szkoły podstawowej i gimnazjum prowadzony przez panią Małgorzatę Rolewską. W czasie uroczystości uczniowie wysłuchali słów licznie zgromadzonych przedstawicieli władz. Ze szczególną uwagą obejrzano niezwykle ciekawy i interesująco przygotowany montaż artystyczny przybliżający w bardzo zachęcającej formie losy mjr Piotra Szewczyka i innych cichociemnych. Na zakończenie wystąpili laureaci Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznej, wśród których można było usłyszeć m.in. uczennice naszej szkoły: Annę Baranowską z kl. III zwyciężczynie w kategorii solistów ze szkół podstawowych i Kornelię Korczyk, Wiktorię Słowińską, Julię Ledwik, które wygrały w kategorii zespołów.

Prace plastyczne

Prace plastyczne Poniedziałek, 10 października 2016 14 października zbliża się wielkimi krokami, dlatego też, uczniowie Naszej szkoły również na zajęciach prowadzonych w świetlicy szkolnej mieli okazję zdobyć wiedzę na temat Dnia Edukacji Narodowej. Później z zapałem dzieci usiadły do rysowania wybranego przez siebie nauczyciela :) Przedstawiamy Naszą Piękną Galerię Twórczości

Piknik rodzinny

Piknik rodzinny Czwartek, 1 września 2016 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II serdecznie zaprasza na piknik rodzinny "Babie lato na sportowo". Impreza odbędzie się 1 października na stadionie LKS w Rajsku. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na instalację klimatyzacji na świetlicy szkolnej.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 Czwartek, 1 września 2016 "Weź plecak, książki i ćwiczenia, wakacje zostaw we wspomnieniach.." -tak zabrzmiały słowa piosenki w dniu 1 września, podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2016/17. Humorystyczny program artystyczny w wykonaniu dzieci z klasy II i III przeniósł nas na chwilę w klimat beztroskich wakacji.

Fabryka kreatywności

Fabryka kreatywności Poniedziałek, 18 kwietnia 2016 Dziś społeczność naszej szkoły miała przyjemność wziąć udział w warsztatach, które przeprowadzili dla nas prowadzący z Fabryki Kreatywności. Podczas zajęć można się było przekonać, jakie są skutki różnicy ciśnień czy napięcia powierzchniowego.